Lankomiausių vietų Šveicarijoje – Ciurichas

Šveicarija – nuostabi šalis turistams. Tai viena idomiausių šalių Europoje, pasižyminti aukštais kalnais, vešliais slėniais, upių ir ežerų gausa bei plokščiakalniais. Šalyje išliko labai daug senų ir autentiškų pastatų. Pirmiausia su šia šalimi siūlytume pažindintis nuo Šveicarijos sostinės – Ciuricho. Ciurichas – didžiausias Šveicarijos miestas.

Ciurichas turi Ciuricho oro uostą ir didžiausią traukinių stotį Šveicarijoje. Toks išvystytas susisiekimas leidžia turistams patogiai keliauti. Kas domisi istorija, miesto kultūra tai puiki vieta apsilankyti turistams bei vakare leisti sau atsipūsti ir patirti Ciuricho naktinio gyvenimo. Ciuricho senamiestis yra viena turistų lankytiniausių vietų. Jis yra padalintas į keturis rajonus, kuri sudaro Lindenhof, Rathaus tai rajonai atspindintis viduramžių laikus bei Hochschulen ir „City rajonai, atspindintys šiuolaikinius laikus. Seniausia miesto dalis yra „Linderhof“, kur stūgso pastatyta romėnų pilis. Senamiestis puiki vieta susipažinti su miesto bei šalies istorija, pasigrožėti kultūriniais objektais, gausu kavinių, žymiausių parduotuvių, kuriose gausu garsių dizainerių drabužių, aksesuarų bei parduotuvių, kuriuose yra prabangiausių šveicariškų laikrodžių tai leidžia puikiai praleisti laiką kiekvienam šiame mieste.

Keletas įdomių faktų apie Ciurichą

Ciurichas kraštutinumų miestas, jo žemiausias taškas 392 pėdos virš jūros lygio, o aukščiausias yra Uetiberg kalno viršunė, kurios aukštis siekia 873 m virš jūros lygios.

Ciurichas vienas tankiausiai apgyvendintų miestų.

Ciuricho traukinių terminalas turi 2000 krypčių į kitus miestus per dieną.

Ciuichas yra didžiausias miestas šalyje, kurios oficiali, kalba vokiečių, o valiuta Šveicarijos frankas.

Tai miestas pilnas muziejų, paminklų, architektūrinių pastatų, galima pamatyti tiek senųjų laikų tiek naujųjų architektūrinius pastatus.

Šv. Petro bažnyčios laikrodis esantis Chiuriche yra didžiausias laikrodis Europoje. Jis netgi didesnis už Londone esantį Big Beno laikrodį, bet aukščiu nusileidžiantis jam.

Chiuriche yra stulbinantys 1224 fontanai. Jei čia apsilankysite neabejotinai pastebėsite daugybę fontanų tai vienas draugiškiausių fontanams miestų pasaulyje.

Vienos iš lankytiniausių vietų Ciuriche:

Ciuricho rotušė – miesto simbolis, kuris randasi „Rathaus“ miesto rajone. Ši rotušė pastatyta 1690 metais, atspindinti baroko stilių.

Rietberg muziejus – šiame muziejuje eksponuojami Azijos, Afrkos, Amerikos tautų meno darbai, saugomi kinų keramikos kolekcija ir šis muziejus nuolat plečiasi. Tai erdvus ir neįprastas muziejus. Tai muziejus vienas iš pirmaujančių Europos parodų pasaulyje.

Landesmuseum – Nacionalinis Šveicarijos muziejus labiausiai lankomiausias muziejus šalyje, kadangi atspindintis šios šalies istoriją nuo jos ištakų iki šių dienų. Čia taip pat galima pamatyti įvairias parodas, išsamius reginius aktualiomis temomis. Šveicarijos nacionalinis muziejus turi daugiau nei 820,000 objektų.

Kunsthaus – meno galerija Šveicarijos mieste Ciuriche. Ji laikoma viena iš svarbiausių meno galerijų Šveicarijoje. Joje eksponuojama žymių kurėjų darbai, surinkta vietos meno asociacijos, kuri tęsiasi nuo viduramžių iki šiuolaikinio meno – olandų aukso amžiaus tapybos kuriniai, skulptorių kūriniai, žymiausių šveicarų tapytojų, impresionizmo ir poimprionizmo,šiaurės impresionizmo ir moderniojo meno kūriniai.

Ciuricho ežeras ir promenada – labai populiari pasivaikščiojimo vieta, kuri įsikūrusi šalia ežero. Šioje vietoje atsiveria nuostabaus grožio vaizdai, čia gausu ir kitų pramogų, kaip pasivažinėjimas riedučiais, gatvės artistų, papuošalų pardavėjai, kurie sukuria unikalią vietą lankytojams.

Uetliberg – kalnas, kuriame netrūksta veiklos tai nuotykių kalnas. Čia galima pasivaikščioti „Planetų taku“ taip susipažinti labiau su saulės sistema bei pasigrožėti gamta ar užsiimti sportiška veikla – pasivažinėjimas kalnų dviračiais, drąsiausiems suteikiama galimybė skristi su parašiutu virš Ciurecho, šaltojo sezono metu yra įrengtos slidinėjimo trąsos. Šalia esantis viešbutis leis turistams pailsėti ir ramiai pasigrožėti aplinka. Tai vieta, kur galima aktyviai praleisti laiką bei atsipalaiduoti nuostabios gamtos reginiais.

Ciuricho zoologijos sodas – Ciuricho mieste įsikūręs zoologijos, kuriame gausu įvairiausios rūšies gyvūnų ir augalijos rūšių. Sodo gyvūnai gyvena tokiomis sąlygomis, kurios atspindi jų natūralias buveines. Taip pat šiame sode galima rasti žaidimų aikštelių vaikams, restoranų. Tai viena mėgstamiausių turistų lankytinų vietų šiame mieste.

Jei sukote galvą, kur praleisti atostogas – Ciurichas – puiki vieta aktyviai ar ramiai ir idomiai praleisti laiką. Tai miestas, kuris paliks įspūdį ne tik įdomiomis lankytinomis vietomis, tačiau ir nuostabiais vaizdais, kur norėsis dar ne kartą sugrįžti. Mes jums padėsime pasirūpinti kelione, nuo bet kokio Lietuvos miesto iki Jūsų norodyto viešbučio. Mes pasirūpinsime, kad jūsų kelionė būtų saugi, komfortiška ir greita.

be-pavadinimo3-1566-482x275-resize-center-255,255,255 zurich-1572-482x275-resize-center-255,255,255 be-pavadinimo5-1568-482x275-resize-center-255,255,255 resized_650x365_origimage_486655-1571-482x275-resize-center-255,255,255 be-pavadinimo4-1567-482x275-resize-center-255,255,255 be-pavadinimo2-1565-482x275-resize-center-255,255,255